Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yılların verdiği tecrübe ile yoluna devam eden Zerofis Ofis Mobilyaları, Ofis Mobilya, Koltuk, Oturma Grubu, Konferans Salonu ve daha birçok alanda üretim ve (toptan, perakende) satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Alanımızda uzmanlaşarak konforu ofislerinize taşıyoruz.

Üretimini yapmış olduğumuz veya bayisi olduğumuz firmaların tüm ürünleri kalite standartlarını TSE VE ISO 9001 belgeleri ile standarta uygun hale getirmiş bulunmaktayız.

Zerofis Ofis Mobilyaları tarafından üretilen/satılan ürünlerimizde işlevsellik ve dayanıklılık bir arada sunuluyor.

Ürünlerimizin çoğunluğu %100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir alüminyum ve ahşap malzemelerden üretilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı çalışmak, oturmak, dinlenmek, toplantı yapmak ve bunları yaparken hayattan keyif almak için tasarlandı.

Tamamı ergonomik olan ürünlerimiz ile ofis çalışanlarının sağlığına, şık tasarımları ile ofislerini atmosferine katkı yapan renk ve modellerimiz ile her türlü beğeniye hitap ediyoruz.

Günümüz teknolojisinde özgün tasarımlar üretmek mantığıyla yolumuza devam edip özgün tasarımlarımıza yeni tasarım ürünleri katmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.